Poradź się konsultanta 695 764 384 / 537 407 953

Parametry

Produkt polecany przez Bioires

Ecologis bakterie startowe do oczyszczalni rozruch - aktywator

Kod: Ecologis - aktywator
Cena: 49,00 PLN

Masz Pytania?
Zadzwoń: 602 755 091
695 764 384

Szczegóły produktu

Ecologis aktywator bakterie startowe do oczyszczalni

Zastosowanie:

Na start i ponowne uruchomienie oczyszczania biologicznego w osadnikach POŚ, szambach, separatorach, kanalizacji, studzienkach i drenażach.

Sposób użycia:

Odpowiednią dla pojemności zbiornika dawkę aktywatora rozpuścić w ciepłej wodzie i wlać do WC w najwyższym punkcie domu: do 3m3 - 250g (szklankę), 4 do 6m3 - 500g (połowę opakowania), 7 do 9m3 - 1kg (zawartość opakowania).

Opakowanie:

1 kg

Dlaczego warto stosować Biopreparaty ECOLOGIS?

HTS-BIO to ponad 25 lat doświadczenia specjalistycznego w biotechnologii środowiskowej, z którego możesz teraz czerpać korzyści. Z serią produktów ECOLOGIS możesz poprawić efekty oczyszczania i zastosować prawdziwą “eko-postawę”. Biopreparaty ECOLOGIS, dzięki zawartym w nich mikroorganizmom i specjalnie wyselekcjonowanym bakteriom, pomagają oczyszczać ścieki w przydomowych oczyszczalniach, toaletach, kanalizacji, osadnikach wstępnych, drenażach, studzienkach, szambach, separatorach tłuszczu etc. Działanie oczyszczalni oparte jest na oczyszczaniu ścieków poprzez funkcjonujące w środowisku bakterie i enzymy. Nie występują one z reguły w środowisku naturalnym w wystarczającej ilości. Dlatego też EURO-PLAST zaleca stosowanie preparatów ECOLOGIS przy rozruchu oczyszczalni oraz w trakcie jej eksploatacji. Biopreparaty ECOLOGIS powodują szybki wzrost flory bakteryjnej, a także uaktywniają i reaktywują mikroorganizmy wcześniej obecne w systemach oczyszczania ścieków. Przyspieszają również biodegradację tłuszczu i ścieków szarych. W krótkim okresie czasu powodują namnożenie bakterii w ilościach niezbędnych do optymalnego funkcjonowania Twojej oczyszczalni. Prawidłowa ilość bakterii w oczyszczalni wpływa na polepszenie parametrów oczyszczanych ścieków, w znaczący sposób wydłuża jej żywotność oraz poprawia komfort jej użytkowania!

Komentarze

Komentarze użytkowników (0)

Oceń produkt