Poradź się konsultanta 695 764 384 / 537 407 953

Parametry

Seria Ekologiczny Dom
Pozostałe
Środki do kuchni
Środki do łazienki

Bio 7 Antyodor 2 L - do przenośnych toalet, kempingów

Kod: BIO7-32601
Cena: 56,30 PLN
Masa: 2 kg
Preparat w postaci płynnej
Producent: Bio 7

Masz Pytania?
Zadzwoń: 602 755 091
695 764 384

Szczegóły produktu

Bio7 Antyodor przeznaczony jest do wszystkich typów toalet turystycznych oraz przenośnych zbiorników na fekalia. Doskonale sprawdza się w stałych urządzeniach toaletowych w autokarach, przyczepach campingowych, samolotach, pociągach, na jachtach i statkach. Antyodor zatrzymuje fermentację, skutecznie i szybko zapobiega tworzeniu się nieprzyjemnych zapachów oraz ułatwia opróżnianie zbiornika. Preparat ma działanie dezynfekujące i odświeżające.

 

Sposób użycia:
WC przenośne: do zbiornika wlać 1/2 korka produktu, na litr pojemności zbiornika, dolać 1 litr wody. Po każdym opróżnieniu, ponownie wlać dawkę produkty
Szamba szczelne: co tydzień stosować 200 ml preparatu na każdy 1m³ objętości zbiornika.

Nie stosować w osadnikach. W przypadku nieprzyjemnych zapachów, podwoić dawkę.

 

Opakowanie: butelka 2 litry

 

UWAGA: Chronić przed dziećmi. Nie nadaje się do spożycia. Unikać kontaktu z oczami, ponieważ produkt jest drażniący dla oczu.W przypadku kontaktu z oczami, niezwłocznie przemyć je dużą ilością wody i skontaktować się z lekarzem specjalistą. W przypadku kontaktu produktu ze skórą, natychmiast obmyć ją dużą ilością wody. Podczas stosowania nosić odpowiednie rękawice oraz osłonę oczu i twarzy. Przed wyrzuceniem pustego pojemnika należy wypłukać go wodą. W razie połknięcia skontaktować się z lekarzem.

Komentarze

Komentarze użytkowników (0)

Oceń produkt