Poradź się konsultanta 695 764 384 / 537 407 953

Parametry

Seria Ekologiczny Dom
Pozostałe
Środki do kuchni
Środki do łazienki

Enzymix 0,5 kg

Kod: 317
Cena: 52,37 PLN

Masz Pytania?
Zadzwoń: 602 755 091
695 764 384

Szczegóły produktu

Preparat jest mieszaniną enzymów, powodujących rozkład złogów organicznych zalegających w odpływach z urządzeń sanitarnych i kanalizacyjnych - utrudniających odpływ. Powyższe problemy wywołane są przez: resztki odpadów z kuchni, pianę z wanny, pralek bądź zmywarek do naczyń, włosy itd. Enzymy działając na złogi rozkładają je na drobne cząstki, które odrywają się od ścian urządzeń sanitarnych i kanalizacyjnych. Preparat działa w całej objętości nie uszkadzając rur. Proces trwa około 8 godzin. W przypadku całkowitego zatkania proces trwa dłużej, a operację usuwania złogów należy powtórzyć.

Zastosowanie:

  • Pion kanalizacyjny,np. pion cztero-kondygnacyjny: 5kg preparatu rozpuścić w ciepłej wodzie w ilości odpowiadającej objętości całego pionu i zalać z ostatniej kondygnacji na noc.
  • Wanna, umywalka, natrysk, kratka ściekowa: około 100g preparatu rozpuścić w 1l wody i zalać na noc. Rano spłukać ciepłą wodą.
  • Zlew kuchenny, ubikacja, pisuar, bidet: 50-100g preparatu rozpuścić w 1l wody i zalać na noc. Rano spłukać ciepłą wodą. Dawka eksploatacyjna - 50g preparatu raz na miesiąc.
  • Udrożnianie systemów rozsączających: 200g preparatu należy rozpuścić w 10 litrach wody i wlać na dopływie do drenażu rozsączająceg, w przypadku jego braku preparat można dozować przez kominki odpowietrzające.

ENZYMIX szczególnie zalecany jest w restauracjach, stołówkach, kuchniach, ośrodkach wczasowych i wypoczynkowych. Stosować raz na tydzień. 100g preparatu rozrobić w 2 l wody, przetrzymać przez 2 godziny i zalać na noc.

ENZYMIX jest produktem biodegradowalnym, nie stanowi zagrożenia dla środowiska i w odróżnieniu od środków chemicznych, nie działa korodująco na urządzenia. Preparat jest nieszkodliwy dla człowieka i zwierząt, posiada atest PZH.

UWAGA!:

Przed przystąpieniem do operacji należy odciąć odpływ z pionu, dopływ wody bieżącej oraz zabezpieczyć wszystkie odpływy. Rano otworzyć odpływ z pionu i spłukać ciepłą wod.

Komentarze

Komentarze użytkowników (0)

Oceń produkt