Poradź się konsultanta 695 764 384 / 537 407 953

Parametry

Produkt polecany przez Bioires

Bio 7 Max 2 kg - bakterie do szamba i oczyszczalni 24 saszetki na rok

Stara cena: 161,00 PLN
Kod: BIO7-124651
Cena: 157,90 PLN

Masz Pytania?
Zadzwoń: 602 755 091
695 764 384

Szczegóły produktu

Biopreparat Bio7 Max 2 kg  (Bio7 Special Fosses toutes eaux) dodatkowo wzbogacony o bakterie rozkładające tłuszcze, to receptura opracowana do kompleksowego utrzymania i eksploatacji osadników, zawiera 3 składniki biologiczne niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania osadników. W opakowaniu znajduje się 12 saszetek czerwonych oraz 12 saszetek zielonych. Saszetki czerwone wspomagające prawidłowy proces oczyszczacznia ścieków oraz saszetki zielone przyśpieszające rozkład tłuszczu. Taka formuła pozwala kompleksowo wspomagać proces oczyszczania ścieków w oczyszczalniach przydomowych i szambach.

Właściwości preparatu:

  • zawiera skoncentrowany składnik enzymatyczny rozkładający tłuszcze, zapobiegający zatorom, wzmocniony przez enzymatyczne aktywatory
  • liczne (tysiące miliardów) specjalne, żywe bakterie niezbędne w procesie oczyszczania ścieków (oczyszczanie + upłynnianie + hydroliza)
  • bakteryjne aktywatory przyśpieszające i optymalizujące mikrobiologiczne działanie bakterii
  • jednocześnie preparat działa na tłuszcze
  • zapobiega gromadzeniu się tłuszczu i zatorom, likwiduje nieprzyjemne zapachy i zmniejsza ilość operacji usuwania osadów

 

Jak stosować ?

Raz w miesiącu wsypać do WC i spłukać jedna dawkę biopreparatu (zawartość dawki: jedna torebka zielona + jedna torebka czerwona)
Jedna dawka przewidziana jest na 4 stałych mieszkańców (w przypadku większej liczby mieszkańców należy proporcjonalnie zwiększyć dawkę preparatu). Biopreparat Bio 7 Max 2 kg od lat jest z powodzeniem stosowany przez użytkowników oczyszczalni przydomowych. Jako jeden z niewielu produktów dostępnych na rynku jest dawkowany tylko raz w miesiącu. Jest to wygodne i nie wymaga od użytkownika dużego zaangażowania.

Pamiętaj ! Każde pierwsze zastosowanie preparatów z grupy Bio7 (Bio7 Max, Bio7 Entretien) wymaga zaszczepienia "starterem" Bio7 Choc.  Bio7 Choc stosujemy uruchamiając nową instalację oraz po każdym okresowym czyszczeniu (wypompowaniu zawartości) osadnika.

 

W roku 2016 firma Bio 7 wprowadziła do swojej oferty biopreparaty, które są dedykowane wyłącznie do oczyszczalni tlenowych (biologicznych) tj. takich które wyposażone są w dmuchawę napowietrzającą (kompresor). Odpowiednikiem bioprepratu Bio 7 Entretien jest Bio 7 Microstation (procesy tlenowe), a prepratu rozruchowego Bio 7 Choc produkt o nazwie Bio 7 Choc Microstation. Zapraszamy do wypróbowania produktów z nowej lini Bio 7.

 

 

Waga netto: 2kg
Zawartość 24 saszetek = 12 miesięcy eksploatacji osadnika do 3000l

UWAGA: Chronić przed dziećmi. NIE NADAJE SIĘ DO SPOŻYCIA Przechowywać w miejscu suchym i przewiewnym

 

Komentarze

Komentarze użytkowników (0)

Oceń produkt