Poradź się konsultanta 695 764 384 / 537 407 953

Parametry

Produkt polecany przez Bioires

NEOZYME - biopreparat, aktywator do oczyszczalni przydomowych 26 saszetek

Kod: 312
Cena: 78,50 PLN

Masz Pytania?
Zadzwoń: 602 755 091
695 764 384

Szczegóły produktu

W ofercie firmy Bioires pojawił się nowy, niezwykle skuteczny i wydajny biopreparat do szamb i oczyszczalni w rozpuszczalnych saszetkach o nazwie NEOZYME. Jest to chyba jedyny preparat na rynku który dawkuje się w rozpuszczalnych saszetkach. Produkt niezwykle innowacyjny, szczególnie polecany przez Bioires.                             

NEOZYME to nowej generacji preparat do stosowania w oczyszczalniach przydomowych. Świetnie radzi sobie ze ściekami, likwidując odory, przyspieszając biologiczny rozkład i zabezpieczając instalacje. Zawarte w produkcie bakterie i enzymy utrzymują funkcjonowanie oczyszczalni na najwyższych możliwych obrotach. Dla Państwa wygody produkt spakowany został w rozpuszczalne saszetki, które wystarczy wrzucić do toalety.

MASA NETTO 650g (26 saszetek po 25 gramów).

Obecnie ścieki spływające do przydomowych oczyszczalni, przy zmniejszonym zużyciu wody, zawierają coraz większe ilości zanieczyszczeń, które są trudne do rozłożenia. Może to przyczyniać się do nadmiernego obciążania oczyszczalni. Nowoczesny biopreparat do rozkładu ścieków musi osiągać maksymalną skuteczność, w możliwie któtkim okresie czasu.
NEOZYME, stanowi odpowiedź na obecne potrzeby. Jest owocem wielu lat badań i doświadczeń. Zawiera optymalnie dobraną mieszankę bakterii i nową, rozszerzoną formułę enzymatyczną, które perfekcyjnie radzą sobie ze ściekami biologicznymi powstającymi we współczesnych gospodarstwach domowych. Tempo działania tego produktu w ściekach, stanowi nową jakość na rynku.
Forma produktu również jest innowacyjna,  bowiem jest on pakowany w ekologiczne i biodegradowalne saszetki, które błyskawicznie rozpuszczają się w wodzie. Wystarczy je w całości wrzucić do toalety i spłukać.

Preparat NEOZYME składa się z pożytecznych bakterii, immobilizowanych enzymów oraz pożywki dla mikroorganizmów. Jest bezpieczny dla ludzi, zwierząt i środowiska naturalnego. Wygodne saszetki dodatkowo ograniczają kontakt użytkowników z preparatem. Nie uszkadza instalacji i nie działa korodująco.

Produkt należy przechowywać szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym dla dzieci. Chronić przed wilgocią!

SPOSÓB UŻYCIA:

1 saszetka na tydzień, na każdych 4 użytkowników.

Saszetkę należy w całości (nie rozrywając) wrzucić do toalety i spukać wodę.

Saszetki należy chwytać suchą dłonią, ponieważ rozpuszczają się błyskawicznie.

Komentarze

Ocena produktu
Cechy produktu
Komentarze użytkowników (3)

Oceń produkt

11-04-2016 08:36:12
Bartek
Bardzo wygodnie się go aplikuje, zamknięcie go w takich saszetkach to super pomysł. Jeśli chodzi o jakość, to polecam, działa jak należy.
07-03-2016 10:20:41
Mariusz
Bardzo dobry produkt ! Świetnie sprawdza się przy zatkanych odpływach kanalizacyjnych. A do tego mega wygodny, gdyż wszystko jest w saszetkach :)
03-03-2016 15:37:34
Maryśka
Świetny sposób użycia! Jedyne co trzeba zrobić to wrzucić saszetkę do muszli! Polecam.