Poradź się konsultanta 695 764 384 / 537 407 953

Parametry

Produkt polecany przez Bioires

BIODENN-K 900 g - preparat do przydomowych oczyszczalni i szamb

Stara cena: 75,50 PLN
Kod: Biodenn K 1 kg
Cena: 66,60 PLN
Masa: 0.9 kg
Preparat w postaci proszku
Producent: Biobakt

Masz Pytania?
Zadzwoń: 602 755 091
695 764 384

Szczegóły produktu

BIODENN-K

 

Preparat przeznaczony do mikrobiologicznej obróbki ścieków i nieczystości w szambach i oczyszczalniach. Charakteryzuje się bardzo wysoką koncentracją biokomponentu mikrobiologicznego. Ponad 2 miliardy bakterii w jednym gramie biopreparatu. Udrażnia rury kanalizacyjne, osadniki i systemy drenażowe. Redukuje pokłady osadów dennych w oczyszczalniach a co za tym idzie zmniejsza częstotliwość opróżniania oczyszczalni. Likwiduje nieprzyjemne zapachy ( znaczna redukcja amoniaku i siarkowodoru). Poprawia sprawność działania oczyszczalni. Charakteryzuje się bardzo wysoką skutecznością działania. Bierze pozytywny udział w biologicznej renaturyzacji przyrody ( wprowadzone do środowiska przywracają korzystną równowagę mikrobiologiczną ekosystemów. Środek absolutnie bezpieczny dla ludzi, zwierząt oraz środowiska. Powoduje rozkład tłuszczów i protein ( zapobiega ich krystalizacji). Likwiduje kożuchy powierzchniowe. Hamuje rozwój patogennych drobnoustrojów, w tym bakterii nitkowatych

 

Zalety stosowania preparatu

  • przyspieszenie procesów sedymentacji
  • redukcja ilości osadów dennych oraz ich upłynnianie
  • rozpad oraz degradacja szkodliwych substancji: amoniaku – do 78%, siarkowodoru – do 99%, azotynów, indolu, skatolu itp.
  • higienizacja ścieków i osadów ściekowych
  • redukcja uciążliwych fetorów
  • zdolność wiązania metali ciężkich
  • silne hamowanie rozwoju patogennych drobnoustrojów (głownie Escherichia coli, Enterobacter, Salmonella, Shigella, Streptoccocus, Clostridium, Pseudomonas oraz niektórych wirusów chorobotwórczych itp.)
  • zapobieganie zjawisku „ puchnięcia ścieków ”
  • przywracanie udrożnienia rur kanalizacyjnych i systemów drenażowych

 

Dawkowanie:

Biopreparat stosuje się w w ilości 20 gramów na 1 m3 ścieków lub przewidywanych nieczystości do 14 dni. Przy oczyszczaniu jezior, stawów, rzek i ujęć wodnych, dawka biopreparatu wynosi 5 gramów na 1 m3. W uzasadnionych przypadkach zabieg powtórzyć co 30 dni. Preparat może być stosowany w obecności zwierząt w tym także wodnych.

 

Sposób stosowania:

Wyliczoną i odważoną ilość biopreparatu wsypać do zbiornika lub szamba bądź wprowadzić tam poprzez zamknięty układ kanalizacyjny. Biopreparat jest absolutnie bezpieczny dla ludzi, zwierząt i środowiska, nie wymaga przy stosowaniu zachowania szczególnych środków ostrożności.

Stosowanie chemii gospodarczej nie wpływa ujemnie na działanie biopreparatu.

 

Opakowanie: 900 g

Komentarze

Komentarze użytkowników (0)

Oceń produkt