Poradź się konsultanta 695 764 384 / 537 407 953

Sposób dostawy i koszt

Kurier DPD/INPOST - 12,9 zł

Kurier DPD/INPOST pobranie - 14,9 zł

Kurier DPD sobota - 25 zł 

Kurier DPD pobranie sobota - 30 zł

Pocztex Kurier48 - 10,9 zł

List polecony ekonomiczny Poczta Polska - 7,5 zł

List polecony priorytetowy Poczta Polska- 9,9 zł

Odbiór osobisty - 0 zł

Pocztex 48 Poczta Polska - 11,9 zł

Pocztex 48 Poczta Polska pobranie - 13,9 zł

Po opłaceniu należności lub po wybraniu opcji pobraniowej przesyłki kurierskie nadawane są tego samego dnia (zamówienia złożone do godz. 14.30) o ile towar jest dostępny z magazynu.

W przypadku produktów pod zamówienie informujemy klienta o planowanym terminie dostawy.

Przesyłki kurierskie realizowane są przez firmę DPD oraz przez firmę INPOST. Czas realizacji to 1 maksymalnie 2 dni robocze. Standardowe przesyłki kurierskie dostarczane są od poniedziałku do piątku.

Za dodatkową opłatą firma DPD oraz INPOST oferuje opcje dostawy sobota dla klientów, którzy złożyli zamówienie w piątek a nie chcą czekać na dostawę aż do poniedziałku.

List polecony ekonomiczny nadawany jest zwykle w dniu złożenia zamówienie lub w dniu następnym a dostarczany jest maksymalnie do 3 dni roboczych od dnia nadania.

List polecony priorytetowy w przypadku zamówień złożonych do godz. 12.00 wysyłany jest przeważnie tego samego dnia a dostarczany w następnym dniu roboczym.

Listy polecone INPOST które zostały zaawizowane są do odbioru w placówkach z którymi firma INPOST podpisała umowę. Adresy placówek do odbioru przesyłki są podane na awizo.