Poradź się konsultanta 695 764 384 / 537 407 953

Profesjonalny montaż oczyszczalni

Firma Bioires od 10 lat zajmuje sie profesjonalnym montażem oczyszczalni przydomowych. Nasi pracownicy doskonale znają rynek oczyszczalni, mocne i słabe strony większości tych produktów. Na dzień dzisiejszy wybór oczyszczalni jest ogromny, należy jednak pamiętać że tylko 10 % oczyszczalni przydomowych dostepnych w sprzedaży jest godnych uwagi inwestora. Mając to na uwadze naszym klientom proponujemy zakup oczyszczalni pewnych, sprawdzonych, cieszących się uznaniem tysięcy zadowolonych już użytkowników. Zwracamy uwagę aby były to urządzenia proste w obsłudze, w mocnych i trwałych zbiornikach. Takie, których nieskomplikowana budowa zapewnia bezawaryjną pracę a obsługa jest sprowadzona do minimum. W odróżnieniu od wielu konkurencyjnych firm dbamy o to, aby oczyszczalnia była dobrana należycie, aby pracowała prawidłowo i spełniała swoją funkcję. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników w zakresie sprzedaży i montażu oczyszczalni przydomowych gwarantuje najwyzszą jakość usług.  

Dobór technologii oraz konkretnego modelu urządzenia jest bardzo ważny, ale chyba jeszcze ważniejszy jest jego prawidłowy, profesjonalny montaż. Do każdej inwestycji podchodzi indywidualnie, nie wrzucamy wszystkich tematow do jednego worka. Zaczynamy zazwyczaj od rozmowy telefonicznej z klientem by dokładniej poznać jakie są możliwości montażu oczyszczalni przydomowej, jakie są warunki gruntowo-wodne, układ terenu, przestrzenne zagospodarowanie działki. Zbieramy informacje dotyczące planowanej ilości użytkowników, oczekiwań inwestora co do serwisu, obsługi oczyszczalni, technologii urządzenia itp.  Odwiedzamy inwestora nieodpłatnie na działce, dokonujemy oględzin terenu by lepiej przygotwać się do montażu. Po spotkaniu pozostajemy w stałym kontakcie z klientem. Pomagamy załatwić formalności i sprawy urzędowe dot. legalizacji oczyszczalni oraz zebrać wymagane dokumenty potrzebne do montażu. Zazwyczaj robimy to poprzez korespondencje mailową, kontakt telefoniczny, w szczególnych przypadkach osobiście w imieniu inwestora poprzez udzielenie pełnomocnictwa.

Jesteśmy firmą bardzo elastyczną. Rodzaj i sposób usługi związanej z montażem zależy od Pańtwa. Oferujemy pełny, profesjonalny, kompleksowy montaż oczyszczalni od A do Z poprzez dobór urządzenia, sprzedaż, jego transport, rozładunek i montaż. Działamy szybko i sprawnie. Małe oczyszczalnie dla domów jednorodzinnych montujemy zazwyczaj w ciągu jednego dnia. W celu zmniejszenia kosztów po ówczesnym uzgodnieniu z inwestorem możemy taką usługę wykonać tylko częściowo lub też dostarczyć samo urządzenie na działkę. Po przeprowadzonym montażu klient przechodzi szkolenie w zakresie ekspolatacji oczyszczalni, sporządzamy protokół dbioru, przekazujemy stosowne certyfikaty i atesty.  Świadczymy pełną pomoc i doradztwo w zakresie eksploatacji i serwisu oczyszczalni. Nie zostawiamy klienta samemu sobie. Dobrze dobrana, zamontowana i pracująca oczyszczalnia to nasza wizytówka. Inwestorze pamiętaj - profesjonalny montaż nie musi być wcale kosztowny - wszystkie usługi wykonujemy TANIEJ NIŻ PO ZNAJOMOŚCI.

 

Jesteśmy firmą z szerokimi kontaktami dlatego pośredniczymy w wykonaniu operatów wodnoprawnych, współpracujemy z wieloma biurami projektowymi. Nasza praca z zewnątrz jest wspierana jest przez wiedzę ekspertów i technologów z najlepszych firm z branży. Zakup i montaż oczyszczalni jest ważną inwestycją. Na rynku jest obecnie ponad 100 firm które się tym zajmują. Warto wybrać firmę pewną, sprawdzoną, z dużym doświadczeniem. Warto wybrać BIOIRES. 

 

1. Co to jest przydomowa oczyszczalnia ścieków ?

2. Przydomowa oczyszczalnia ścieków czy szambo ?

3. Jaką oczyszczalnię wybrać ?

4. Aspekty prawne.

5. Zgłaszanie oczyszczalni do urzędu.

6. Rodzaj gruntu i dobór technologii.

7. Przebieg montażu.

8. Wycena montażu.

9. Wideo.

10. Galeria.

11. Dotacje.