Poradź się konsultanta 695 764 384 / 537 407 953

Firma BIOIRES powstała w 2006 roku na bazie dwóch firm działających w branży ekologicznej od wielu lat. Nasi pracownicy doskonale znają rynek i potrzeby klientów. Posiadają ogromne doświadczenie oraz wiedzę, która przenosi się bezpośrednio na jakość usług świadczonych przez firmę.Firma specjalizuje się w sprzedaży i montażu małych przydomowych oczyszczalni ścieków.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo najlepsze rozwiązania technologiczne w dziedzinie oczyszczania ścieków. Są to wyłącznie biologiczne oczyszczalnie, sprawdzone i cieszące się uznaniem klientów, wielokrotnie nagradzane na targach w kraju i za granicą.

Zakres działalności firmy jest bardzo szeroki. Zajmujemy się budową oczyszczalni dla całych gmin i miejscowości, hoteli i pensjonatów, budynków jednorodzinnych i wielorodzinnych, doradztwem techniczno-technologicznym dotyczącym zarówno doboru urządzenia, montażu a także zagospodarowania wody pościekowej. Sprzedajemy biopreparaty oraz preparaty dla potrzeb ochrony środowiska, uzdatniania wody, ochrony i nawożenia roślin oraz karmienia zwierząt.

W sklepie internetowym Bioires znajdziecie Panstwo tylko najlepsze, sprawdzone już biopreparaty i środki wspomgające pracę oczyszczalni czy szamba, ułatwiające korzystanie z nich. W ofercie sklepu posiadamy  biologiczne oczyszczalnie ścieków, szamba, zbiorniki, nawozy naturalne, dmuchawy membranowe,  dyfuzory rurowe i talerzowe, pojemniki na sól i piasek,  akcesoria związane z eksploatacją oczyszczalni i szamba, torebki na psie odchody, bakterie do szamba oraz wiele innych produktów związanych z ekologią. Współpracujemy z tak znanymi firmami jak Traidenis, Sotralenz ,SECOH, Trigger, Biozym, Septifos, Bio 7 itp.

Działamy na terenie całej Polski. Eksportujemy nasze oczyszczalnie do krajów unii europejskiej oraz poza jej granice. Ze swoją ofertą wychodzimy głównie do gospodarstw agroturystycznych, hoteli, pensjonatów, restauracji, zajazdów, a także mieszkańców domów jednorodzinnych i rolników. Nasze oczyszczalnie są znakomitym rozwiązaniem w miejscach, gdzie nie ma kanalizacji - zastępują szamba i inne zbiorniki akumulacyjne. Są bezwonne, bezobsługowe i tanie w eksploatacji.

Od 2008 roku firma Bioires specjalizuje się w sprzedaży i serwisie dmuchaw membranowych oraz doborze zestawów do napowietrzania ścieków oraz wody. W swojej ofercie posiadamy najbardziej znane i najlepsze marki dmuchaw takie jak SECOH, AIRMAC, HIBLOW, Yasunaga, Alita, ekoBlower. Jesteśmy liderem na rynku Polskim w sprzedaży detalicznej i hurtowej dmuchaw membranowych firmy SECOH. Posiadamy pełną ofertę na części zamienne do tych urządzeń. Szybko i profesjonalnie diagnozujemy usterki, wykonujemy bezpłatne ekspertyzy dmuchaw, serwisujemy je.