Poradź się konsultanta 695 764 384 / 537 407 953

Serwis dmuchaw membranowych

Firma Bioires oferuje serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dmuchaw membranowych (potocznie nazywanych sprężarkami, pompami czy kompresorami) 

Serwis dotyczy dmuchaw firmy SECOH, HIBLOW oraz AIRMAC. W razie probemów z dmuchawą prosimy o kontakt telefoniczny 602 755 091 lub emailowy: biuro@bioires.pl

Klient po krótkim przeszkoleniu przez naszego doradcę technicznego jest w stanie usunąc sam większość usterek. Konieczny jest wtedy tylko zakup nowych części zamiennych.

W przypadku bardziej skomplikowanych awarii jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: 35-321 Rzeszów, ul. Przyjazna 3.

Dmuchawy można przesyłać do nas pocztą lub kurierem (jest to najczęściej praktykowane przez naszych klientów). Dmuchawy proszę wysyłać na adres podany jak wyżej a jako odbiorcę należy wpisać: Bioires - serwis dmuchaw. Jako numer kontaktowy dla kuriera czy poczty proszę podać tel. 602 755 091.

Można także prosić naszego doradcę o wykonanie zlecenia odbioru od Państwa popsutej dmuchawy przez firmę kurierską (koszt zlecenia odbioru to 18 pln brutto, który zostanie doliczony do ewentualnej naprawy). Do dmuchawy proszę zawsze załączyć krótką informację dotyczącą usterki, numer  telefonu oraz adres zwrotny do odesłania dmuchawy.

Większość dmuchaw serwisujemy w dniu otrzymania przesyłki lub dzień po o ile posiadamy wszystkie potrzebne części zamienne do danego modelu.

Działamy szybko i sprawnie bo wiemu jak ważny jest każdy dzień zwłoki w przypadku niesprawnej przydomowej oczyszczalni ścieków. To nie przypadek, że rocznie sprzedajemy ponad 2000 nowych dmuchaw membranowych a serwisujemy okolo  200 takich urządzeń. Mamy doświadczonych i znakomicie przeszkolonych serwisantów, którzy odpowiedzą na każde Wasze pytanie dotyczące dmuchaw.  Jesteśmy autoryzowanym serwisantem firmy SECOH oraz HIBLOW. 

Warto skorzystać z usług firmy Bioires.

 

Poniżej zamieszczamy serie filmów dotyczących konserwowania i serwisowania dmuchaw membranowych (w tym przypadku SECOH):

1. JAK OTWORZYĆ DMUCHAWĘ

 

2. PRZEGLĄD TECHNICZNY DMUCHAWY

 

3. DEMONTAŻ DMUCHAWY

 

4. DOSTĘP DO FILTRA

 

5. PONOWNY MONTAŻ DMUCHAWY