Poradź się konsultanta 695 764 384 / 537 407 953

Zbiorniki, szamba, pojemniki na sól i piasek

Firma Bioires oferuje kompletne, szczelne, poliestrowo-szklane zbiorniki na szambo, gnojowicę, wodę, p-poż, deszczówkę -100% lub zbiorniki oczyszczalni przydomowej ze wskaźnikiem napełnienia i pokrywą w komplecie. Są one profesjonalnie wykonane innowacyjną metodą infuzji. Kompozyt o najwyższej wytrzymałości i odporności na czynniki zewnętrzne, zawiera aż 50% włókna szklanego i żywice firmy Ashland odporne na hydrolizę (o 80% większa wytrzymałość na rozciąganie i zginanie od zwykłego laminatu). Mocny, trwały - zabezpieczony żelkotem i topkotem przed działaniem substancji agresywnych.

Zbiorniki posiadają dodatkowe uchwyty mocujące do podłoża w gruntach niestabilnych i przy wysokim poziomie wody gruntowej. Otwór wlotowy standardowy z uszczelką na rurę kanalizacyjną d=160mm w dennicy, otwór wywiewki z uszczelką d=110mm na grzbiecie zbiornika. Wysokość rury wziernej(komina) 0,75m, można skrócić i dostosować do zagłębienia.

Dostępne są także inne wersje zbiorników na szambo np. z króćcami gwintowanymi do wody czy rurą rewizyjną-włazową średnicy d=600mm do indywidualnego uzgodnienia. Dwa lata gwarancji. Protokół z próby szczelności, atest higieniczny i instrukcja samodzielnego montażu załączone do zbiornika.

Widok sortuj po nazwie sortuj po cenie Pokaż:
1  2