Poradź się konsultanta 695 764 384 / 537 407 953

Parametry

Pojemność zbiornika m3

Zbiorniki na szambo, ścieki

Firma Bioires oferuje kompletne poliestrowo-szklane zbiorniki na szambo, ścieki, gnojowicę, wodę, p-poż, deszczówkę - 100% szczelny ze wskaźnikiem napełnienia i pokrywą w komplecie. Zbiornik jest profesjonalnie wykonany innowacyjną metodą infuzji. Kompozyt o najwyższej wytrzymałości i odporności na czynniki zewnętrzne, zawiera aż 50% włókna szklanego i żywice firmy Ashland odporne na hydrolizę (o 80% większa wytrzymałość na rozciąganie i zginanie od zwykłego laminatu). Mocny, trwały - zabezpieczony żelkotem i topkotem przed działaniem substancji agresywnych.

Podziemne zbiorniki na szambo i ścieki posiadają dodatkowe uchwyty mocujące do podłoża w gruntach niestabilnych i przy wysokim poziomie wody gruntowej. Otwór wlotowy standardowy z uszczelką na rurę kanalizacyjną d=160mm w dennicy, otwór wywiewki z uszczelką d=110mm na grzbiecie zbiornika. Wysokość rury wziernej(komina) 0,75m, można skrócić i dostosować do zagłębienia zbiornika.

Inne wersje zbiornika np. z króćcami gwintowanymi do wody, czy rurą rewizyjną-włazową średnicy d=600mm do indywidualnego uzgodnienia. Protokół z próby szczelności, atest higieniczny i instrukcja samodzielnego montażu załączone do zbiornika. Dwa lata gwarancji na podziemne zbiornik.